Zdraví a léky

Location: Home > Zadejte nám rozměry a my Vám vyrobíme palety dle Vašeho přání

Zadejte nám rozměry a my Vám vyrobíme palety dle Vašeho přání

Jul 2020 07

Atypické palety přizpůsobíme Vašim rozměrům, jaké si zadáte. Můžete si určit tloušťku prken a přířezů. Jaké chcete zkosení palet a hoblování ložných ploch. Nebo jestli si přejete speciální značení i to je možné. Palety jsou vybírané, aby se co nejvíce přizpůsobily konkrétnímu účelu, ke kterému je potřebujete. Vyrobené palety se i tepelně ošetřují. To znamená, že se zahřeje jádro dřeva na minimálně 56°C, tím se zničí plísně a choroboplodné zárodky. Takto tepelně ošetřené palety se označují certifikací IPPC. A jsou pak vhodné i pro vývoz do zahraničí.

Rádi Vám poradíme, jaké palety budou pro Vás ty nejvhodnější

Atypické paletyVám pro export ošetříme IPPC certifikátem. Poradíme Vám jaký druh dřeva zvolit. Jak silná prkna by měla být? Záleží na nosnosti zboží, ke kterému budou atypické palety určeny. Dále pak, jaké rozestupy prken, desek mají být. Jaký spojovací materiál se zvolí k výrobě palet. To vše je potřeba vědět, aby jejich výroba vycházela z individuálních požadavků a potřeb zákazníka.

--CopyRights: https://www.zdravialeky.cz/zadejte-nam-rozmery-a-my-vam-vyrobime-palety-dle-vaseho-prani/

Nezařazené 2020-09-1 14:13:58 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zadejte nám rozměry a my Vám vyrobíme palety dle Vašeho přání