Zdraví a léky

Location: Home > Sedavý způsob života a špatné stravovací návyky mohou za hemeroidy

Sedavý způsob života a špatné stravovací návyky mohou za hemeroidy

Jun 2020 28

Jste ukázkový pacient. K doktorovi jste přišel opravdu hodně pozdě. Taky jste se snažil toto onemocnění zlikvidovat díky mastičkám a koupelím. Bohužel se Vám to nepodařilo a nyní Vás čeká operace. Přitom to vůbec nebylo nutné. Stačilo přijít na specializované pracoviště včas a mohlo se vše vyřešit ambulantně. Vy jste si však nedal říct a neustále jste vyšetření odkládal. Několik let máte zácpu a pohyb Vám rovněž nic neříká. To se musí do budoucna změnit.

Ambulantní metody mají perfektní výsledky a pacienti jsou z nich nadšení

Protože Vás hemeroidy taky obtěžují, tak se určitě nevyhnete podrobnému vyšetření na specializovaném pracovišti. Rozhodně však nemusíte mít z vyšetření a následné léčby strach. Ve většině případů se dá vše zvládnout ambulantně. Pouze někteří pacienti se musí podrobit chirurgickému zákroku. Jedná se však v současné době doopravdy spíše o výjimky. Doktoři Vám vysvětlí průběh léčby a zároveň Vás poučí i o prevenci, která je v případě tohoto onemocnění nutná. Sedavý způsob života není vhodný a nutná je ve většině případů i úprava jídelníčku.

--CopyRights: https://www.zdravialeky.cz/sedavy-zpusob-zivota-a-spatne-stravovaci-navyky-mohou-za-hemeroidy/

Nezařazené 2020-09-1 14:14:09 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sedavý způsob života a špatné stravovací návyky mohou za hemeroidy