Zdraví a léky

Location: Home > Osvětlení vánočních stromečků do obchodních center

Osvětlení vánočních stromečků do obchodních center

Jul 2020 07

Elektroinstalace Kolín již několik let zajišťuje osvětlení vánoční výzdoby pro obchodní centra. Na tyto zakázky se již na podzim velmi těšíme a snažíme se uhodnout, jaké trendy se budou tento rok používat. Někdy si na nás zaměstnanci obchodních center přichystají doopravdy nelehké úkoly, jejich realizace je někdy hodně náročná a často trvá i několik dnů, ale odměnou jsou spokojení zákazníci, kteří danou výzdobu i díky kvalitnímu osvětlení hodnotí velmi kladně.

Vánoční osvětlení pro města

Elektroinstalace Kolín každý rok realizuje rovněž vánoční osvětlení pro města. Jedná se především o osvětlení venkovních stromů, radnic a v posledních letech rovněž velmi rozšířené osvětlení u hlavních cest, které montujeme na jednotlivé typy veřejného osvětlení. Odměnou jsou nám hlavně úsměvy dětí, které mají z daného osvětlení asi největší radost. Stále častěji však takové osvětlení realizujeme rovněž pro domácnosti.

--CopyRights: https://www.zdravialeky.cz/osvetleni-vanocnich-stromecku-do-obchodnich-center/

Nezařazené 2020-09-1 14:14:08 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Osvětlení vánočních stromečků do obchodních center