Zdraví a léky

Location: Home > Nabízíme Vám opravdu skvělou nebankovní půjčku

Nabízíme Vám opravdu skvělou nebankovní půjčku

Jul 2019 24

Americká hypotéka , kterou Vám zde nabízíme je nebankovní bezúčelový úvěr, který můžete použít naprosto, na cokoliv Vás jen napadne. Právě proto, že je bezúčelová, nemusíte uvádět účel, na který ji potřebujete. I když podle názvu by mělo jít o půjčku na zajištění bydlení, tak tomu tak není. Samozřejmě, že si za půjčené peníze můžete pořídit nový byt či dům, ale také ji můžete použít třeba na splacení jiné půjčky nebo na zakoupení auta či čehokoliv jiného. Jde o velmi výhodnou půjčku a to hlavně z pohledu rychlosti jejího vyřízení a pak také ze stran úroků a splátek. Jelikož ji můžete splácet až třicet let, můžete si nastavit velmi nízké splátky a úrok je u ní stejný, jako byste si tento typ půjčky brali u banky.

Nikdy jste neměli tak rychle půjčené peníze na účtu, jako s námi

Jinak vyřízení naší hypotéky je tak rychlé, že už do jednoho dne od uzavření http://www.clatrutnov.cz/index.php/uzavreni-studia smlouvy můžete mít peníze na účtu. Nijak neprotahujeme schvalovací proces dokládáním příjmů ani prověřováním bankovních a nebankovních registrů, pouze pokud byste měli zájem o ještě lepší úrok, tak si prověříme Váš bankovní registr a tím se protáhne schvalování jen o pouhé tři dny. Takže jak vidíte, naše půjčka má jen samé výhody a žádnou nevýhodu u nás nenajdete. Možná pouze to, že jediné, co po Vás požadujeme je vlastnictví nemovitosti, kterou můžete použít jako záruku. Ale jelikož jde prakticky o jedinou podmínku našeho úvěru, tak jde stále o velmi výhodnou půjčku.

--CopyRights: https://www.zdravialeky.cz/nabizime-vam-opravdu-skvelou-nebankovni-pujcku/

Nezařazené 2020-02-12 10:53:46 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nabízíme Vám opravdu skvělou nebankovní půjčku