Zdraví a léky

Location: Home > Hodnocení zaměstnanců Vám nejspíš pomůže odhalit skryté rezervy

Hodnocení zaměstnanců Vám nejspíš pomůže odhalit skryté rezervy

Jul 2020 06

Zavedl jste ve firmě pravidelné pondělní porady. Jste na sebe pyšný. Konečně mají všichni prostor se vyjádřit a nemohou se neustále vymlouvat, že nemohli splnit svoje úkoly, protože potřebovali určitou věc prokonzultovat nebo schválit. Odhalil jste všechny skryté rezervy pracovníků a byl jste nemile zaskočen, jak neefektivně do dnešního dne pracovali. To se však brzy změní. Pro všechny zajistíte online kurzy a budou se muset vzdělávat. Nebudete vytvářet pracovní místa pro neschopné a pomalé jedince, kteří si neváží pracovní příležitosti.

Personální oddělení zajišťuje školení a kurzy pro Váš personál

Připadá Vám však, že dámy nejdou s dobou a jsou trochu nepružné. Pořád posílají pracovníky na nudné školení do přednáškových hal, kde lektor několik hodin předčítá z odborných knih a nemá žádné zkušenosti s praktickou stránkou věci. Takové kurzy jsou nezáživné a nepřináší účastníkům vůbec nic. Vzal jste vše do svých rukou a začal hledat na internetu. Narazil jste na dokonalé online kurzy, které hodláte okamžitě zařadit do systému vzdělávání ve Vaší firmě. Sám jste si objednal hned několik zajímavých a poutavých témat. Hodnocení zaměstnanců absolvujete jako první. Od něčeho se musíte odrazit.

--CopyRights: https://www.zdravialeky.cz/hodnoceni-zamestnancu-vam-nejspis-pomuze-odhalit-skryte-rezervy/

Nezařazené 2020-09-1 14:14:00 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hodnocení zaměstnanců Vám nejspíš pomůže odhalit skryté rezervy